ПРО КОЛЕКЦІЇ

Цифрові колекції містять оцифровані рідкісні та цінні документи з фондів Наукової бібліотеки, музею та архіву Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Метою створення колекцій є збереження унікальних інформаційних джерел і надання необмеженого доступу до їх цифрових копій широкому загалу.

У Колекціях представлено різні види документів, зокрема:
книжкові та періодичні видання із зібрання Фонду рідкісних і цінних видань Наукової бібліотеки Університету;
віртуальні тематичні виставки видань із загальних фондів;
документи, що стосуються історії та сьогодення Університету.

Текстові видання представлені у форматі pdf. Фотографії, листівки та інші цифрові об’єкти - у форматі jpg. Аудіо та відео матеріали - у форматах avi, mp3, mp4.

Використання та цитування будь-яких документів, розміщених на сайті Цифрових колекцій, дозволяється за умови зазначення джерела та надання прямого посилання на документ.

Цифрові колекції  побудовані з використанням FOSS OMEKA, яке розроблено  Центром історії та нових медіа Роя Розенцвейга при Університеті Джорджа Мейсона (США).

Ви можете запропонувати тему нової колекції.
тел.: (044) 239-30-39
е-mail: lib@npu.edu.ua